kamera

Monitoring kanalizácie

Kamerou lokalizujeme problém, vyhodnotíme a navrhneme pre Vás optimálne riešenie na opravu. Vieme zamerať a následne odstrániť únik vody.

Kamera

Disponujeme kvalitnými kamerami RIDGID Seesnake, ktoré využívame na zisťovanie stavu potrubia a lokalizáciu poruchy v kanalizácii tzv monitoring kanalizacie.

Veľká kamera: pomocou tejto kamery s farebným snímaním dokážeme snímať potrubia s priemerom DN 50mm - DN 300mm. S optickým približovaním a ukazovateľom spádovosti kanalizácie dokážeme odhaliť aj tie najmenšie závady, poškodenia a zlé vyspádovanie na centimeter presne.

Malá kamera: slúži na monitoring malých potrubí s priemerom DN 20mm - DN 70mm. Jej veľkosť umožňuje super priechodnosť cez potrubia s menším priemerom, kolenami aj 90°. Vhodná je najmä na monitoring sprchových kútov, pisoárov, vaní, umývadiel a potrubia menších rozmerov. Tým pádom netreba hneď začať búrať celú kúpelňu (wc, kuchyňu), ale nájsť a pomenovať problém a až následne ho lokálne riešiť.

Na zistenie opakujúcich sa problémov, ktoré spôsobujú upchávanie kanalizácie sa v modernom svete používa kamerový system určený do kanalizačného potrubia.Týmto monitoringom vieme určiť závadu, príčinu poruchy a aj lokalizovať miesto, kde sa závada nachádza.Táto služba patrí do portfólia firiem, ktoré sa čistením a opravou kanalizácií zaoberajú na 100 percent, a tým pádom vedia problémy vašej kanalizácie aj riešiť a neskončia len čistením, ktoré veľakrát závadu neodstráni (stavebný odpad, kuchynské tuky, korene stromov, zlomená kanalizácia atď.) a upchatie sa po krátkom čase zopakuje. Pri použití kamery netriafame na slepo, ale na prvýkrát problém odstránime a tým šetríme váš čas a peniaze.

V prípade potreby vieme vytvoriť záznam na DVD alebo SD kartu, ktorý je často potrebný pre vašu poisťovňu.

Kamera

Zameranie poruchy rádiolokátorom na centimeter presne

Non-Stop Kontakt

0903 783 007

BA a okolie, Rajka, Hainburg

Opravy Poruchy Havárie

Volajte kedykoľvek!